Masáže

Cítíte se ve stresu ? Chtěli byste dosahovat lepších výsledků, ale Vaše tělo to už nezvládá ? Masáž patří již odedávna k prostředkům, jak uvolnit napětí ve svalech, zbavit se bolesti a stresu anebo zrelaxovat tělo i ducha. Mnoho lidí si myslí, že na masáž se chodí, jen když nás něco trápí a bolí, ale opak je pravdou. Pokud se chcete zbavit například bolesti zad, měli byste masáže navštěvovat častěji a hlavně pravidelně!

Masíruji kvalitními přírodními BIO oleji, které jsou získávány lisováním za studena. Nejčastěji používám mandlový, hroznový nebo kokosový olej. Každý z nich je svým složením vhodný na jiný typ masáže. Oleje míchám s přírodními silicemi, které nejen že krásně voní, ale dodají Vašemu tělu další potřebné vitamíny a látky. Jejich blahodárné účinky navodí pocit uvolnění, dokáží odbourat stres a zároveň posilují imunitu. Příjemnou masáž pak umocní zář z domácích svíček z přírodního vosku a relaxační hudba.

Nabídka masáží

Masáž zad a šíje

Tato masáž je zaměřena především na bolesti zad a šíje. Stres každodenního života, sedavé či jinak namáhavé zaměstnání se nám ukládá do ramen a krčních svalů, které se pak ozývají v nepříjemných bolestech a zatuhlosti. Ty se pak promítají až do zádových svalů. To může vést až k trvalému zhoršení Vašeho zdravotního stavu. Správná masáž této oblasti přispívá k lepšímu krevnímu oběhu, ke zmírnění bolesti, odbourání stresu a zlepšení psychiky.

Masáž zad a nohou

Fyzicky těžká a především stojící práce namáhá svaly zad a nohou, které se pak ozývají v bolestivých křečích. Ke zlepšení krevního oběhu v lýtkách a stehnech pomáhá správná a důkladná masáž, která navíc při pravidelnosti bojuje proti vzniku křečových žil. Mnoho z nás si neuvědomuje důležitost chodidel, která jsou během dne v nepohodlných a mnohdy špatně padnoucích botách uvězněná a tudíž se na ně přenáší nesmírná zátěž. Promasírování chodidel a prstů na nohou také přináší nesmírnou úlevu a duševní blahobyt. 

Relaxační masáž celého těla

Ať už máte nějaký zdravotní problém nebo si jen chcete užít chvíli intenzivní péče, relaxační masáž celého těla se hodí pro každého. Jde o důkladnou olejovou masáž od konečků prstů na nohou až po šíji. Je jen na Vás, zda si vyberete jemnější relaxační formu masáže, nebo klasickou silnější masáž. Společně vybereme vhodný olej a vůni. Vše ostatní pak už necháte na mě. 

Thajská olejová masáž

Nechte se rozmazlit jako na exotické dovolené v Asii a zrelaxujte své tělo při thajské olejové masáži, kterou jsem studovala přímo ve vládní škole v Chiang Mai na severu Thajska. Tato masáž je kombinací celotělové relaxační masáže s Asijskými protahovacími prvky, kterými uvolním napětí ve svalech a prvky nenáročné jógy. Thajská masáž je skvělý způsob, jak svému tělu dopřejete uvolňující odpočinek při jemných dotecích a zároveň necháte zmizet bolestivou zatuhlost bez náročných domácích cviků. Při této masáži používám panenský kokosový olej, který je plný vitamínů a má blahodárné účinky proti stárnutí kůže, originální Thajské bylinné balzámy které již po staletí vyrábí mniši podle tajné receptury ve starobylém chrámu Wat Pho v Bangkoku a také tradiční thajské masážní kolíky. Součástí celé masáže je i masáž hlavy. Celý zážitek pak umocní thajská hudba a plameny přírodních svíček z palmového vosku, které si sama vyrábím. Po masáži si vychutnáte pravý sypaný thajský čaj z divokých bylinek a citronové trávy. Budete si připadat jako v ráji.

Masáž horkými lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny patří k nejstarším druhům masáží, které se provádějí pomocí horkých kamenů, které se přikládají na reflexní body na těle a tím nejen uvolňují energii a zbavují tělo bolesti i napětí, ale také odbourávají nahromaděný stres.
Má také vysoký relaxační a terapeutický účinek. Masáž nejprve tělo uklidní, a poté zrelaxuje a Vy cítíte, jak kameny prohřívají celé vaše tělo. Rozehřátá a uklidněná nervová zakončení vysílají do těla úžasný uvolňující pocit, který vydrží až několik dnů. Masáž horkými lávovými kameny pomáhá také s poruchami spánku, s neschopností zbavit se neustálého stresu nebo lidem, kteří musejí během okamžiku podat namáhavý špičkový výkon. Už staří Maurové a Inkové znali uvolňující kouzlo masáže pomocí lávových kamenů, je na čase, abyste ho objevili také.

Lymfatická masáž

Pravidelná lymfatická masáž je důležitá pro náš imunitní systém a detoxikaci celého těla. Provádí se formou jemné masáže, podporuje pohyb lymfatických tekutin, které pomáhají odstraňovat odpad a toxiny z těla. Při některých zdravotních obtížích se tato tekutina hromadí a vznikají tzv. lymfedémy. 
Pokud je lymfatický systém přetížen, jako první se objeví únava nohou, otékání kotníků, lýtek a stehen. Později se mohou objevit otoky v břiše, očních víček, mízních uzlin, dechové potíže bez zřejmé příčiny, oslabení imunitního systému a posléze únava celého těla. Úkolem lymfatické masáže je tyto problémy zmírnit, zlepšit pohyb lymfatických tekutin po celém těle a urychlit odtok lymfy z podkoží do krevního oběhu. Lymfatické masáže mimo jiné pomáhají odstraňovat celulitidu, brání vzniku pomerančové kůže a celkovému stárnutí pokožky. Jsou také vhodné jako prevence vzniku křečových žil. Doporučují se i pro ty, co celý den postávají, nebo už dokonce mívají oteklé nohy.

Lymfatická masáž je velmi příjemná, avšak bývá časově i velmi náročná. Důkladná masáž celého těla trvá zhruba dvě a půl hodiny. Proto se pro větší pohodlí zákazníka tyto masáže nejčastěji provádí odděleně ve formě dvou samostatných masáží. Je tedy možné provést například 90 minutovou masáž horní poloviny těla a při další návštěvě pak stejně dlouhou masáž dolní poloviny těla. Nebráním se celkové dvou a půl hodinové  masáži, jde mi však o Vaše pohodlí na lehátku. Rozhodnutí zda celou a nebo rozdělenou masáž je tedy jen na Vás.
 

Baňkování

Baňkování je tradiční součást čínské medicíny. Uvolňuje svalstvo, zmírňuje a odstraňuje celulitidu, bolesti zad a kloubů, pomáhá proti migréně, vysokému tlaku nebo zažívacím problémům. Již v minulosti se tato metoda používala především k potlačení bolesti pohybového aparátu. Je také dokázáno, že pročisťuje krev, zlepšuje krevní oběh a obnovuje funkce nervového systému. Baňková masáž spočívá v tom, že se skleněné baňky různých velikostí zevnitř nahřejí plamínkem ohně, položí na kůži, kde se vlivem podtlaku přisají a poté se jimi jezdí a krouží po kůži za pomoci masážního oleje. Tím že v baňkách vzniká podtlak se dosáhne požadovaného prokrvení zad a šíje, které nejen uvolňuje, ale přináší blahodárnou úlevu od potíží. 

Postupně plánuji také další druhy masáží. Sledujte můj Facebook kde najdete aktuální informace a také reference od zákazníků.

Pedikúra a masáže renata Májková, Němčany 240, Tel: 773 511 213
Masérka a pedikérka pro Němčany, Hodějice, Slavkov u Brna, Heršpice, Rousínov, Bučovice, Křižanovice, Dražovice, Letonice, Křenovice, Holubice, Vážany, Hrušky, Nížkovice, Komořany, Marefy, Habrovany, Olšany, Tučapy a okolí 
Všechna práva vyhrazena 2019-2024
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!