Ahoj

Jmenuji se Renata a jsem certifikovaná masérka a pedikérka. Kouzlu masáží jsem poprvé podlehla už před mnoha lety na mých cestách s batohem na zádech po Asii. Tehdy jsem na vlastní kůži poznala, jaké kouzlo a blahodárné účinky může mít kvalitně provedená masáž. Začala jsem se v tomto směru vzdělávat nejen u nás, ale i v Thajsku, kde jsem studovala masáže na jedné z nejznámějších vládních škol.
Moje práce mě baví a mám chuť se i nadále vzdělávat a zdokonalovat.

Masáže a pedikúru provádím v nových prostorech, které se nachází v našem rodinném domku v Němčanech, takže jsem opravdu flexibilní a je jen na Vás, jaký termín a čas si pro svoji návštěvu zvolíte. 


Jak to všechno začalo?

Nejdříve jsem jezdila masírovat zákazníky k nim domů a začala postupně nabízet i pedikúru. Bylo to však vzhledem k přejezdům časově velmi náročné.

Pak přišel nápad jak využít naši starou kůlnu. A tak jsme se někdy začátkem léta 2019 pustili do stavebních prací a mezi tím zařizovali všechna nezbytná povolení.

Cílem bylo vybudovat pěkné moderní prostory, kde se budeme všichni cítit jako doma, a které nebudou připomínat zubní ordinaci před třiceti lety. Prostory, kde si můžete dát při pedikúře výbornou kávu a po masáži při svíčkách vychutnat šálek dobrého sypaného čaje. 


A jak to celé dopadlo ?